A zase další půst

10. května 2018 v 10:32 | Sugar |  Postní jídelníčky
Dneska mám už 18. půst! To to letí, jako voda. Zatím to jde pomalu, ale jistě. 4 kila dole jsou fajná, ale víc bude fajnější. Do svatby bych chtěla mít tak 50-52 kilo. Usmívající seJsem nemocná. Klasická chřipka. Rýma, kašel, bolení v krku, bolavé klouby, teplota. Má milá zlatá dceruška samozřejmě můj zdravotní stav nerespektuje, takže nějaké poležení si v posteli nebo odpočinek přes den nepřipadá kromě po obědě, kdy spí, v úvahu až do nějakých 9 večer. No, to už je úděl všech maminek. Zatím se mě to drží třetí den a doufám, že to co nejrychleji odezní, jsem zásobená čajem a pastilkami. Usmívající se

Nemoc je otrava i z toho důvodu, že nemám sílu na procházky a nemůžu ani cvičit, takže se obávám, že i snižování hmotnosti poněkud povázne. Což mě přivádí na myšlenku, že už zase jsem s váhou ustrnula na mrtvém bodě. Minulý mrtvý bod byl mezi 55 a 56 kily, pak to najednou kleslo, a teď mi to zase 3 týdny kolísá okolo 54ky. Přemýšlela jsem, jak bych to zase nakopla, no regulovat jídlo v nepostní dny nebudu, to je základní princip 5:2, takže až se uzdravím, začnu víc cvičit, a to vždycky třeba 20-30 minut každý den hned ráno před snídaní, no a pak odpoledne po procházce tak 4x týdně (to už jsem dělala i doteď). Bude to pro mě záhul si zvyknout, ale až si zvyknu na ranní přivstání, věřím, že už to nebudu chtít nikdy jinak.

Půst dnes vynechávat nebudu, snad mě moc neoslabí. Třeba mi naopak pomůže "vyhladovět chřipku," jak se říká. Usmívající se Dnešní kalorie si schovávám na večeři, protože budeme mít společnou s nastávajícím a budeme mít lososa (který je sám o sobě hodně tučný).

Jídelníček je zde (fotka lososa a mučenky je ilustrační, protože je budu připravovat čerstvé):


A tady je skutečná fotka večeře:

Vaše Sugar Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jajinka Jajinka | Web | 10. května 2018 v 11:41 | Reagovat

Chápu tvůj názor na můj jídelníček, sama mívám taky o některé holčiny tady obavu. Tak ti schválně napíšu jídelníček za jeden den o víkendu: dva rohlíky s pravým máslem a džemem, 2 hořické trubičky, hovězí guláš s 3 knedlíky, 3 kousky koláče, 2 menší vepřová masa a chléb, 10 sušenek :D Mazec viď? A teď si vezmi že takto jím aspoň 2 dny v týdny, teď to bylo 4 dny. Takže já fakt chápu, že se to může zdát málo a ono to málo je. Ale já si to vážně vždy 2 dny v týdnu plně vynahrazuji:)

2 B. B. | Web | 10. května 2018 v 14:39 | Reagovat

Brrr, já měla chřipku v březnu a doufám, že už mě přes léto nečeká, nesnáším tyhle nemoce ve vedrech :/

3 cincinety cincinety | Web | 10. května 2018 v 15:06 | Reagovat

joj, držím palce, nech si už rýchlo zdravá a plná síl. Verím tomu, že až nabrieš silu, tak cvičiť začneš a ako píšeš už to nebudeš chcieť inak :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama