Půst zase bez dozoru

9. července 2018 v 10:08 | Sugar |  Postní jídelníčky
Krásné pondělí. Líbající

Jak jste se měly o víkendu a o svátcích? Usmívající seMy si dali 3 výlety a jeden odpočinkovější den jen s malou procházkou a cvičila jsem 2x 40 minut posilko. Aktivní jsem tedy byla dost a rozhodně jsem neseděla na zadku, ani když jsme chvíli byli doma. Jedla jsem ale zase hodně. Týdenní součet kalorií za minulý týden byl 14719, tj. 2102 kalorií denně. Chtěla jsem 1600 bez pohybu, no to se nepovedlo. Ale sportovala jsem o stošest, tak to zas vidím na to, že mi váha bude stát.

Musím se ale pochlubit. I když váha už 2 měsíce stojí, tělo se mění. Jdou mi už vidět svaly na břiše, na rukou i nohou a zvládám několik pánských kliků, o hodně se mi zlepšila kondice a mám teď míry 90-65-90. Usmívající se Nastávající tvrdí, že to jsou dokonalé míry, já spíš vidím fajn míry kromě poměrně velkého čísla v pase.

Jelikož jsem poslední články řešila, že jsem o půstech řekla nastávajícímu, tak bych chtěla uvést na pravou míru některé věci jako jeho pohled na moji postavu. Říká, že mám dokonalou postavu až jsem spíš hubená, a prý by mi to slušo i s 10 kg navíc (měla jsem o 9 kg víc než teď, když jsme se před víc než 6 lety seznámili, takže chápu jeho postoj, líbila jsem se mu tak na první pohled a teď jsem si dovolila zhubnout. Smějící se) Takže na jednu stranu rozumím, že nechce, abych víc hubla, na druhou mě mrzí, že mě nepodporuje v mém úsilí. Já jsem ho podporovala, když začal běhat, a stejně s tím brzy seknul, on mě podporuje spíš v tom, abych si přidávala jídlo. Smějící se To je takový náš neustálý boj, který tedy byl už před půstama. Ale jinak ho mám ve všech ohledech ráda, takže to beru spíš jako škádlení než jako reálný problém.

Jsem spokojená tak, jak jsem, ale můžu být ještě krásnější. Dělají mi radost ty svaly. Teď už jen váha. Snad s upraveným režimem půjde dolů. Jsou to jen 3 kila, to dám. Mám neprůstřelnou strategii, vždycky si nandám všechno, co chci k danému jídlu sníst, na jeden talíř a nebudu si přidávat. Když to mám na více talířkách, je snadnější ztratit přehled o tom, kolik toho vlastně sním.

Dneska mám půst bez nastávajícího doma, bude teď týden v práci, a pak zase dovča. Takže dnes nehrozí žádné snahy o bojkot, nechci se s ním hádat a už vůbec ne o tomhle. Spíš to, jak psala Viv, nechám vyhnít. Fakt to nechci rozpitvávat.

Jídelníček ze dneška je zde. K snídani kafe, jogurt a malý banán, na oběd cuketa, rajče a miniplátek sýra, na večeři cuketa, kuře, brambory a instantní japonská polévka. Je to přesně 500 kalorií. Usmívající se


Tak krásný den.

Vaše Sugar Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vivien-for-ana vivien-for-ana | 9. července 2018 v 11:37 | Reagovat

(zapomněla jsem se přihlásit)

Jinak pohyb máš pěkný a s jídelníčkem se netrap, jestli ti váha stojí .... alespon si tělo zvykne na novou váhu a pak ty 3 kilča půjdou zase rychle, tak to bývá :D ... prostě "pauze od hubnutí" :D :)

Jinak, míváš někdy krizičku, že daný půst nezvládneš, protože máš chutě?
Chtěla bych mít také zase železnou vůli ... ale po těch mých tisícerých hokusech pokusech jsem tím tak otřískaná, že tu vůli na to už jaksi nemám takovou ....

:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama